O nás

Ahoj, jsme muzikanti. Už dlouho. A lecčemu jsme se v hudbě za tu dobu už naučili. Když nám řeknete kdy a kam máme přijet, živě vám zahrajeme na vaší akci ať už to je taneční zábava, ples, městská slavnost, svatba, firemní akce či jiný event. Prostě všude tam, kde chcete své hosty dobře pobavit.

Široký repertoár přizpůsobujeme vždy tak, aby vyhovoval konkrétní akci a roztančil i ty největší stydlíny. Nejlepší fláky z popu a rocku od 90.let po současnost, to je náš styl.

 

KDO JE KDO?

veru   ondr
Veronika - zpěv   Ondra - basa a zpěv
     
jend   bob
Jenda - kytara   Bob - bicí

 

V JAKÉ SLOŽENÍ VÁM MŮŽEME HRÁT?

1. Pokud pořádáte menší akci (malá svatba nebo rodinná oslava) hrajeme jako skupina Sauna (trio) ve složení:
Veronika - zpěv
Jenda - kytara
Ondra - basová kytara + zpěv
Roman - zvukař
absentující bicí nahradí samply

2. Pokud pořádáte větší akci ať už venkovní nebo v nějakém sále hrajeme jako kapela Paraleen (kvartet) a to vše živě ve složení:
Veronika - zpěv
Jenda - kytara
Ondra - basová kytara + zpěv
Bob - bicí
Roman - zvukař

Je na vašem zvážení, které variantě dáte přednost. Pokud si nejste jisti, kterou z variant pro vaši akci zvolit, rádi vám s rozhodnutím poradíme. 

 

ZVUKOVÁ A SVĚTELNÁ TECHNIKA + ZVUKAŘ

Málokdy se stane, že tam kde hrajeme je k dispozici zvukový aparát, světla a zvukař. Nezoufejte, vše toto máme. Od zvuku a světel je u nás Roman. Ten se stará na našem špičkovém aparátu o kvalitní zvuk a světelnou show pozvedne i tu vaši akci o level výše... Jediné po čem se bude shánět je zásuvka, zbytek nechte na něm.

 

TAK JAK TO VIDÍTE?

Jsme kapela kterou hledáte a chcete nás mít na své akci? Pak nás neváhejte kontaktovat. Poptejte termín, zjistěte cenu.... Nebojte se napsat nebo zavolat, určitě se domluvíme.